O nas

Witamy na naszej stronie!

Firma Boden – Barrisol zajmuje się sprzedażą i montażem sufitów napinanych Barrisol oraz sprzedażą i montażem wykładzin obiektowych: elastycznych, dywanowych, sportowych i ściennych.

Od początku istnienia firmy głównym profilem jej działalności była sprzedaż i montaż wykładzin obiektowych.

W 2014 roku nastąpił przełom- firma Boden rozszerzyła zakres aktywności poprzez nawiązanie współpracy z francuską firmą Barriosl Normalu Sas , największym i najbardziej uznanym w świecie producentem sufitów napinanych. Współpraca zaowocowała podpisaniem umowy dystrybucyjnej, popartej szeregiem szkoleń teoretycznych i praktycznych. Szkolenia odbywały się w siedzibie firmy Barrisol w Kembs, we Francji oraz w Polsce.

Tym samym staliśmy się oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem sufitów napinanych Barrisol.

Jesteśmy rzetelną i solidną firmą, która współpracuje z wieloma podmiotami na terenie Dolnego Śląska , a także klientami indywidualnymi. Każdy klient jest dla nas ważny.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonywanych przez nas prac i usług była na jak najwyższym poziomie, a zadowolony klient był naszym ambasadorem.

Do sufitów podchodzimy z pasją, z myślą, że będziemy tworzyć piękno, dzięki temu czujemy satysfakcję z wykonywanej pracy.

Wnętrze zaczyna się od sufitu ...a kończy na podłodze...

Chcemy zaprosić Cię do swojej historii...

sprzedaż sufitów napinanych wrocław

Polecamy:

Montaż sufitów napinanych dolnośląskie

Montaż sufitów napinanych Wrocław

Sprzedaż sufitów napinanych Wrocław